• Objednávka, ceník •

AKTUÁLNĚ: nyní v nabídce bukové brikety RUF za cenu 4990,- Kč za 1000 kg. Cena je bez dopravy. Odběr České Budějovice. Minimální odběr 1000 kg.

---

100 m3 olše (výborná výhřevnost), délka špalku dle požadavku, cena 1250,- Kč/m3. Cena je uvedena za prostorový metr rovnaný (PRMR), tj. skládané metrové kusy. 1 prostorový metr rovnaný se rovná 1,6 prostorovému metru sypanému(PRMS), nejčastěji používané měrné jednotce při prodeji dřeva!! V případě zájmu nás kontaktujte pomocí formuláře níže, nebo na email info@otop.cz.

Jak nakupovat na Otop.cz? Pošlete poptávku!

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat, bude-li požadovaný otop dostupný podle Vámi zadané specifikace. Pro výpočet ceny jednotlivých druhů topiva je do značné míry určující množství topiva a místo dodání.

Poptávku můžete poslat na jakýkoliv druh topiva i na krbová kamna a kotle (Otop.cz spolupracuje především s českými výrobci). Jako vodítko pro správný výběr topiva můžete použít informace uvedené pod záložkami dřevo a uhlí. Na těchto stránkách jsou uvedeny praktické informace o jednotlivých druzích topiva.

Zaslání poptávky je nezávazné a zdarma.

Poptávku můžete vyplnit a odeslat zde:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - vyplňte všechny položky

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

Email:

Město/obec:

Ulice, č.p.:

PSČ:

Nezávazně poptávám tento otop:

Pokud souhlasíte s podmínkami, klikněte níže na tlačítko ODESLAT a Vaše poptávka bude doručena.